O restauraci

Naše selská restaurace, ve které je k dispozici 62 míst k sezení, se nachází poblíž Františkových Lázní. V letních měsících máme pro vás otevřenou terasu, na které si můžete vychutnat slunný den. V zimních měsících se u nás můžete posadit a ohřát u kachlových kamen, které zdobí naši restauraci. Přijďte si k nám užít chvilku s přáteli a pochutnejte si na dobrém českém jídle. Těšíme se na vaši návštěvu!

Podívejte se na naše video, kde si můžete prohlédnout prostředí restaurace.

Náš tip: Pořiďte svým blízkým nezapomenutelný zážitek a darujte jim poukaz do naší restaurace. Ten můžete zakoupit přímo u nás nebo objednat na našich stránkách přes kontaktní formulář.

V restauraci je vám k dispozici salónek, který lze využít ke svatbě, oslavě narozenin nebo k jiným akcím. Salónek je zařízen tak, aby byl oddělen od hlavní části restaurace a vy tak měli soukromí.

Přejete si, aby se vaše svatba, narozeniny či jiná akce konala Na Gruntu?

Kontakt

info@restauracenagruntu.cz

Rezervace stolů:
+420 354 595 604

Kontakt na majitelku:
+420 731 494 523

Lipná 45, 352 01 Hazlov

Copyright © 2019 Restaurace a penzion Na Gruntu | Design by sarcopy.cz

Otevírací doba

pondělí – neděle
11:00 – 22:00

 
Sledujte nás!

Podle zákona o evidenci tržeb č.112/2016 §25, odst.1.a 2. je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku, zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin, eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.