Restaurace

Tradiční chuť

Naše restaurace je místem, kde se setkává tradiční chuť českého venkova s moderním přístupem k vaření. Nabízíme čerstvé suroviny od místních farmářů a připravujeme jedinečné pokrmy, které potěší každého gurmána. U nás si můžete vychutnat oblíbené klasiky, stejně jako sezónní speciality.

Speciality šéfkuchaře

Šéfkuchař Ondra je tvůrcem nezapomenutelných kulinářských zážitků a přináší do naší restaurace nejen svůj talent, ale také nadšení pro gastronomii.

‚‚Je pro mě důležité, abychom vařili z kvalitních surovin. Proto spolupracujeme s několika lokálními dodavateli, kteří sdílejí naši vášeň pro prvotřídní ingredience. Každá surovina nese s sebou příběh a autentičnost, kterou chceme přenést do každého pokrmu. Sezónní speciality vymýšlím vždy podle období a dostupnosti jednotlivých surovin, což nám umožňuje nabídnout hostům to nejčerstvější jídlo. Zakládám si na tom, aby se naše jídla v restauraci připravovala nejen s láskou, ale i s respektem k tradicím a původu každé ingredience. Tímto způsobem se snažíme vytvářet gastronomický zážitek, který nejen potěší chuťové buňky, ale také poskytne pohled do rozmanitého světa lokálních surovin a jejich unikátních příběhů.‘‘

- Ondra Kurák, šéfkuchař

U nás se máte jako doma

V letních měsících máme otevřenou terasu, kde si můžete užít slunný den. V zimním období můžete posedět u kachlových kamnech, které zdobí naši hlavní část restaurace. Přijďte si k nám užít příjemné chvíle s přáteli, ochutnat vynikající jídla a nechte se pohltit atmosférou, která vám připomene pohodu domova.