Svatby

Nejromantičtější místo

Náš prostor je ideálním místem pro ty, kteří si přejí svou svatbu uspořádat v přírodě.

Nabízíme vám nejen romantické prostředí, ale také gastronomický zážitek na míru vašim představám. Naše kuchyně je známá pro přípravu lahodných pokrmů s využitím čerstvých místních surovin.

Nabízíme také pohodlné ubytování v našem penzionu.

Nejčastější otázky

Všechny termíny pro rok 2024 jsou již obsazené.

Pro svatby s vyšším počtem hostů doporučujeme pronajmout celý objekt. V případě, že pořádáte svatbu pro nižší počet hostů, můžete si pronajmout pouze salónek. Vždy se domlouváme individuálně.

V našich prostorách lze uspořádat svatbu až pro 100 hostů. Minimální počet osob je 30.

Pro usnadnění svatebního dne nabízíme pronájem pokojů v našem penzionu. V naší nabídce je 7 pokojů s kapacitou pro 22 hostů. Je možné se ubytovat i ve vlastních stanech na poli za naší restaurací.

Nabízíme oběd, studený a teplý raut nebo grilování. V případě sladkého pečeme dorty, koláčky nebo sestavujeme sweet bar. Občerstvení domlouváme vždy individuálně a rádi ho sestavíme podle vašich přání.

Ano, není problém připravit jídlo i pro tyto hosty.

Ano, výzdobu si můžete připravit vy.

Běžně u nás svatby trvají do pozdních nočních hodin. V případě nevyužití ubytovacích kapacit, musí být akce ukončena do půlnoci.

Užijte si váš den na Gruntu

Máte nějaké otázky nebo si přejete rezervovat termín pro váš vysněný svatební den? Nebojte se nám napsat či zavolat. Rádi vám poskytneme více informací.